ДНЗ №15 "Світоч" місто Кам'янське

КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Виховна робота

Оздоровчо-виховна робота в дошкільній установі заслуговує особливої уваги і аналізу. Протягом 2013-2014 навчального року і впродовж 2014 – 2015 навчального року пріоритетне завдання -  продовження роботи щодо вдосконалення і практичного впровадження системи психолого-педагогічного та медико-соціального супроводу кожної дитини з метою зміцнення та збереження фізичного та психологічного здоров’я малюків на засадах ефективної діагностики та корекції.

Виходячи з цього, метою роботи по фізичному вихованню було не тільки виховання фізично здорової дитини, зміцнення здоров’я, загартування організму, профілактика та корекція основних відхилень в стані здоров’я, а також збереження та зміцнення психічного здоров’я, всебічний розвиток особистості. Таким чином педагогічний процес протікає цілісно, послідовно і має єдину лінію фізичного та психологічного розвитку дитини.

В дошкільному закладі проводились такі форми фізкультурно-оздоровчої роботи: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, фізкультурні свята, спортивні змагання. Ці заходи проводились систематично, цілеспрямовано на фізичну підготовку дітей, яка окрім бадьорості, піднесення настрою, працездатності підвищує   інтерес дітей до заняття фізичною культурою та спортом, потреби у здоровому способі життя.

У дошкільному закладі протягом навчального року працює музично – хореографічний гурток. Діти із задоволенням відвідують його, де керівник гуртка, Вязова Ельвіра Олександрівна, навча дітей мистецтву танцю, пластиці, гарним рухам. В 2011-2012 навчальному році був проведений відбірковий етап на участь у акцій «Хай душі любові не бракує!», танцювальний колектив ДНЗ показав цікаву, феєричну танцювальну композицію за участю дітей тадорослих.                                                   У Дошкільному закладі 26 грудня 2014 року пройшов І відбірковий етап обласного конкурсу "Пісенне коло", в  якому  музичний керівник Хілько Олена Анатоліївна підготувала з дітьми пісні, перемогу отримали вихованці середньої групи, вокальний колектив"Веселка".